Warsztaty Kardiologii Interwencyjnej w Warszawie

WCCI czyli Warsaw Course on Cardiovascular Interventions jest jedną z najważniejszych konferencji organizowanych w Warszawie pod auspicjami Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych (AISN) Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Gromadzi ona kardiologów, kardiologów interwencyjnych, kardiochirurgów i specjalistów z całego świata. Multimedialne prezentacje, symultaniczne konferencje oraz interaktywne warsztaty praktyczne organizowane przez Fundację Wspierania Kardiologii Interwencyjnej odbywają się pod patronatem Kliniki Kardiologii Inwazyjnej CSK MSWiA oraz Kliniki Kardiologii i Angiologii Interwencyjnej Instytutu Kardiologii w Warszawie.

Warsztaty WCCI 2024

Jak zwykle z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do udziału w 28-tej edycji Warszawskich Warsztatów Kardiologii Inwazyjnej (WCCI), które odbywają się pod auspicjami Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz we współpracy EAPCI i EuroPCR. Celem uatrakcyjnienia naszych Warsztatów w tworzeniu programu biorą udział przedstawiciele Asocjacji Intensywnej Terapii Kardiologicznej PTK, Klub 30 PTK oraz grupa Euro 4C EAPCI. W tym roku WCCI zaplanowane zostało w dniach 24-26 kwietna br. w formule stacjonarnej.
W tym roku tematami przewodnimi są: rewaskularyzacja tętnic wieńcowych ze szczególnym uwzględnieniem: wielonaczyniowej choroby wieńcowej (z i bez zajęcia pnia lewej tętnicy wieńcowej), problemu bifurkacji wieńcowych oraz przezskórnego leczenia chorób strukturalnych serca (w tym interwencje na zastawce aortalnej, mitralnej oraz trójdzielnej). W programie znajdą się interesujące sesje, dotyczące inwazyjnej diagnostyki obrazowej oraz czynnościowej. W programie Warsztatów znajdziecie również sesje poświęcone interwencjom na tętnicach szyjnych oraz obwodowych. Jak zwykle nie zabraknie sesji z pogranicza intensywnej terapii kardiologicznej i kardiologii inwazyjnej. Po raz kolejny zapraszamy do uczestnictwa w tak dobrze odbieranych mini-warsztatach: WARSAW CHIP (poświęcone kompleksowym zabiegom najwyższego ryzyka) oraz WARSAW CTO (przeznaczone dla operatorów zainteresowanych szkoleniem w zabiegach rekanalizacji przewlekłych okluzji wieńcowych).
Tradycyjnie, w trakcie Warsztatów zaplanowane są transmisje na żywo z renomowanych ośrodków w Polsce i zagranicą. Zaplanowane zostały także prezentacje w formacie „live-in-a box”. Jak zwykle program WCCI uzupełnią sesje satelitarne sponsorów Warsztatów.
Serdecznie zapraszamy do rejestracji! Opłaty i regulamin dostępne w formularzu rejestracyjnym.

logo_CTO
Więcej o Warsaw CTO Symposium

Certyfikaty

Infarma • Ethical Medtech Trusted Partner • MedTech

medtech-fwki

 

Zarejestruj się na WCCI

Bewim_1 

Sponsoring

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani sponsorowaniem Warsztatów Kardiologii Interwencyjnej w Warszawie zapraszamy do zapoznania się z Cennikiem.

Patroni Honorowi

Senacka_komisja_zdrowia  pan  AOTmiT Economic_forum  Instytut_swiadomosci

 

 

Patroni Medialni

wprost gazeta_zdrowie twoje_zdrowie  med_express   14_medycyna_praktycznaGazeta_Lekarska rynek_zdrowiana_temat11_termedia16_menedzer_zdrowia sluzba_zdrowia co_w_zdrowiu  borgis opmdla_szpitali  medical_press  Akad_kard_interw  glos_seniora  laboratorium 14_medycyna_praktyczna  9_puls_medycyny 8_media_planet

Wsparcie organizacyjne

  casus-25